Den här sidan är utskriven från Högskolan i Halmstads webbplats (www.hh.se). Texten uppdaterades senast den 2018-01-11. Besök webbplatsen om du vill vara säker på att läsa den senaste versionen.

VFU-områden och samordnare

Kommunala VFU-områden är markerade i fetstil.

Kommun

VFU-område

VFU-samordnare

Båstad

Båstadlänk till annan webbplats

Birgitta Berséus

Falkenberg

Falkenberglänk till annan webbplats

Alexandra Botteri

Gislaved

Gislavedlänk till annan webbplats

Emma Gonzalez

Gnosjö

Gnosjölänk till annan webbplatsPer Kjöllerström

Göteborg

Askim-Frölunda-Högsbolänk till annan webbplatsMargareta Svedung

Halmstad

Halmstad - förskola och grundskolalänk till annan webbplatsKatarina Petersson

Halmstad

Kattens montessoriförskolalänk till annan webbplatsÅsa Cederlund

Halmstad

Eketånga Montessoriskolalänk till annan webbplats

Peter Höjman

Halmstad

Rödhakens förskolalänk till annan webbplats

Helena Kågström

Halmstad

Smultronställets förskolalänk till annan webbplatsEllinor Johansson

Halmstad

Vittra i Halmstadlänk till annan webbplatsAnne Karlsson

Halmstad

Wallbergsskolanlänk till annan webbplatsKristina Duncalf

Halmstad

Halmstad - Sannarpsgymnasietlänk till annan webbplatsKajsa Rane

Halmstad

Halmstad - Kattegattgymnasietlänk till annan webbplatsDan Håkansson

Halmstad

Halmstad - Sturegymnasietlänk till annan webbplatsMartin Lindqvist

Halmstad

Halmstad - Vuxenutbildningenlänk till annan webbplatsKarin Christiansen

Halmstad

Drottning Blankas gymnasieskolalänk till annan webbplatsSara Dahl

Halmstad

Ljud- och Bildskolanlänk till annan webbplatsLinda Johansson

Helsingborg

Pysslingen - förskolorlänk till annan webbplats

Pernilla Kristoffersson

Helsingborg

Pålsjö skogs förskolalänk till annan webbplatsEva-Carin Olsson

Helsingborg

Ramlösa friskolalänk till annan webbplatsLisa Meviken

Helsingborg

Vittra Landborgenlänk till annan webbplatsPernilla Svensson

Helsingborg

Västra Allé skola och förskolalänk till annan webbplatsCathrine Fast

Hylte

Hyltelänk till annan webbplatsMartin Boberg

Höganäs

Höganäslänk till annan webbplats

Åsa Hallenheim Olsson

Kungsbacka

Kungsbackalänk till annan webbplatsÖrjan Modén

Laholm

Laholm - förskola och grundskolalänk till annan webbplatsBodil Göransson

Laholm

Laholm - gymnasieskolalänk till annan webbplatsSara Wellbo

Laholm

Öringe skola & montessoriförskolalänk till annan webbplats

Märtha Pastorek Gripson

Markaryd

Markarydlänk till annan webbplats

Ulla-Britt Seveborn

Varberg

Varberglänk till annan webbplatsBodil Isaksson Demered

Varberg

Munkagårdsgymnasietlänk till annan webbplatsMaria Johnsson-Thoren

Värnamo

Värnamolänk till annan webbplats

Daniella Rydberg

Åstorp

Åstorplänk till annan webbplatsAnita Sjöberg

Ängelholm

Ängelholmlänk till annan webbplatsRose-Marie Karlsson

Ängelholm

Englakronans förskolalänk till annan webbplatsYvonne Flores

 

Text

Sidan uppdaterad 2018-01-11